Zestaw przyzywowy

by malchar / 31 października 2018 / No comments

Zestaw przyzywowy

https://horeca.etero.pl/wp-content/uploads/2018/12/ZPR-01_2-400x400.png
https://horeca.etero.pl/wp-content/uploads/2018/12/ZPR-01_1-400x400.png
https://horeca.etero.pl/wp-content/uploads/2018/12/DOR-01-400x400.png

Zestaw ZPR-01

Bezprzewodowy system powiadamiania klientów.

Bezprzewodowy system powiadamiania klientów pozwala na wygodne zarządzanie kolejką oczekujących gości którzy osobiście muszą odebrać gotowe zamówienie. Doskonale sprawdza się w punktach gastronomicznych, lokalach samoobsługowych, firmach usługowych itp.

System w sposób bardzo wygodny i dyskretny pozwala na powiadomienie klienta o tym że jego zamówienie jest gotowe do odbioru.

Implementacja systemu w danym lokalu jest bardzo prosta i sprowadza się do podłączenia zasilania do stacji nadawczej oraz stacji bazowej dysków przyzywowych. Podczas składania zamówienia klient otrzymuje odbiornik przywołania w formie dysku. Gdy zamówienie jest gotowe do odbioru obsługa lokalu za pomocą stacji nadawczej wysyła sygnał do danego dysku który wydaje sygnał dźwiękowy, świeci i wibruje informując tym samym gościa o konieczności podejścia po odbiór zamówionej potrawy, towaru itd.

 

Korzyści:

- brak kolejek przy kasie – klienci zaraz po złożeniu zamówienia mogą udać się do stolika lub innego wygodnego miejsca oczekiwania na zamówiony posiłek czy towar

- natychmiastowe i bezpośrednie powiadomienie danego klienta o konieczności odbioru jego zamówienia

- usprawnienie i przyspieszenie obsługi powodujące zwiększenie ilości klientów

- brak pomyłek przy wydawaniu zamówień

- wyższa jakość obsługi co przekłada się na pozytywne opinie klientów o restauracji czy firmie oraz na jej popularność i prestiż

Zestaw zawiera stację bazową oraz 10 dysków przywoławczych które są wydawane klientom w momencie składania zamówień.  Stacja bazowa stanowi ładowarkę na którą kładziemy poszczególne dyski, umieszczając je jeden na drugim. Każdy z dysków ma wbudowany akumulator który jest ładowany w momencie odłożenia go na stację bazową. Maksymalnie jednocześnie może być ładowane 20 dysków z jednej stacji. Dodatkowe dyski (ich symbol to: DOR-01) można nabyć oddzielnie. W momencie gdy dany klient może już odebrać swoje zamówienie dany dysk zaczyna wibrować ,wydawać sygnał dźwiękowy i świetlny. Długość trwania przywołania jak i jego rodzaj można konfigurować za pomocą stacji nadawczej (można np. ustawić to że dyski nie będą wydawać dźwięku a tylko wibrować i świecić)

Stacja nadawcza wyposażona jest w dotykową klawiaturę numeryczną oraz wyświetlacz. Za jej pomocą obsługa lokalu wysyła sygnał radiowy do danego dysku który sygnalizuje klientowi konieczność odbioru zamówienia. Za pomocą stacji nadawczej konfigurujemy także sposób w jaki dyski mają sygnalizować przywołanie oraz przporządkowywujemy im poszczególne numery.

Dane techniczne (stacja bazowa):

- częstotliwośc 433MHz

- zasilanie stacji bazowej: 5V (zasilacz)

- zasilanie dysku: 3.7V (wbudowany akumulator)

- zasięg do 1000m w terenie otwartym

- wymar jedengo dysku: ϕ95 x 11mm

 

Dane techniczne (stacja nadawcza):

- częstotliwość: 433 MHz

- zasilanie: 9V (zasilacz)

- zasięg do 1000m w terenie otwartym

- wymiary: 110 x 165 x 36 mm